شرکت فرداد ارتباطات شایق شروع به فعالیت نمود تا پرسنلی حرفه‌ای و خلاق را برای خدمات رسانی به مشتریان خود آماده کند. متخصصان حرفه‌ای، از ایده تا اجرا همراه کسب و کار شما هستند. آنچنان که دیگر شما نگران برون سپاری پروژه‌های تبلیغاتی خود نباشید.
یکی از مهم ترین ویژگی‌های شرکت فرداد ارتباطات شایق، بخش کنترل کیفی این مجموعه بوده که اجازه نمی‌دهد کیفیت محتوای تولیدی، از سطح استاندارد این شرکت پایین تر بیاید.

از همان روزهای نخست شروع همکاری با شرکت فرداد ارتباطات شایق متوجه حضور پرسنل حرفه‌ای خواهید شد. ما با به کارگیری پرسنل متخصص و متعهد، هر بخش از کار را به واحد مجزا می‌سپاریم. همه موارد نظیر، دپارتمان تبلیغات، تولید محتوای تصویری، متنی و صوتی، عکاسی و تیزر تبلیغاتی، مدیریت شبکه‌های اجتماعی و دیگر موارد توسط کارشناسان خبره‌ی همان بخش صورت می‌گیرد.این فرآیند در بیشتر آژانس‌های تبلیغاتی توسط تیم ادمین صورت می‌گیرد.
در کنار این تیم خلاق، تیم استراتژیست مجموعه قرار گرفته است که با مدیریت و دانش خود، این امکان را فراهم می کند که محتوا‌های خلاقانه و حرفه‌ای تولید شده در مجموعه، به بهترین نحو بازدهی داشته باشد.  

 شرکت فرداد ارتباطات شایق

شرکت فرداد ارتباطات شایق

با  شرکت فرداد ارتباطات شایق و دپارتمان‌های حرفه آن، بیشتر آشنا شوید.

​و این گونه تغییر شروع می‌شود:

عقد قرارداد

دریافت اطلاعات

طراحی هویت بصری

جلسه حضوری یا آنلاین تایید موارد

آماده سازی تولید اولین محتوا

آنالیز و برسی